Premiér o médiách – silné kakao.

Autor: Boris Kačáni | 27.8.2008 o 10:00 | Karma článku: 23,40 | Prečítané:  8208x

Ani som nemal v úmysle písať. Čítajúc však dnešné (vlastne včerajšie) vyjadrenia nášho Truhlíka  na tému média, chytám tanec svätého Víta. Nezvládol som to a vychrlil tento článok. Od jedu.

Premiér povedal: „Média sú protivládne svojou podstatou. Robia jasnú opozičnú politiku.“ Začína nášmu premiérovi sťahovať riťku? Začína sa báť, že by pomaly vďaka takmer dennodenným škandálom odhaleným médiami začala sublimovať jeho popularita? Na médiá útočil odjakživa, bo tým známy a aj smiešny, ale najnovšie vyjadrenia sú už úplne mimo. Hádam si nemyslí ktokoľvek normálny, že novinári píšu proti vláde preto, lebo ich majitelia k tomu nútia? Tak prečo píšu ako píšu? Nie je to náhodou preto, lebo premiér a celá jeho zberba nekompetentných zbojníkov naozaj klamú, zavádzajú, škodia krajine a kradnú? Je veľmi čudné, ak by každý analytik, ekonóm, alebo novinár bol kúpený, lebo nepoznám žiadneho, ktorý by ospevoval alebo pochválil niektorú vec z dielne Truhlíkovho zboru géniov. Alebo si snáď niekto myslí, že to tak je? Ak áno, mal by si ísť k obvoďákovi pre lístok k psychiatrovi.

 

Čo ma však úplne dožralo, je Truhlíkovo vyjadrenie o tom, aký by bol na Slovensku frmol, keby si prebral každého novinára, aké má vzdelanie a čo je za ním (celý článok je uverejnený v Hospodárskych novinách). Šľak ma ide trafiť, ako by povedal nebohý Julo Satinský. Tak ja sa ťa pýtam, ty boľševicky psychopat, aký by bol frmol, keby som si ja prebral, aké majú vzdelanie tvoji ministri a kto je za nimi!!! A ďalej tvoji štátni tajomníci, gašparkovia v dozorných radách a všakovakí ďalší nepotrební úradníci!!! Aké vzdelanie má dcéra tvojho posranca, ktorú ste strčili do dozornej rady nejakej teplárenskej spoločnosti? Toto by ťa malo zaujímať!!! Nie novinári škodia, vykrádajú peniaze daňových poplatníkov. Nie novinári chcú znárodňovať, nie novinári vypisujú podprahové miliardové tendre, nie novinári rozdávajú stámiliónové dotácie svojim kumpánom. Ale ty, tvoji ministri a všetci ďalší paraziti v pavučine ministerstiev a štátnej správy! Pozri si láskavo, koľko máš komunistov vo vláde, na čele s tebou! Pozri sa, aké majú vzdelanie tvoji ministri! Toto nech ťa trápi!

 

V ďalších vetách prská jed ako podráždený had a útočí na novinárov, lebo podľa neho namiesto toho, aby písali o Slovensku pozitívne, zaujíma ich len to, citujem: „či sa ten kto vyhral tender, náhodou neobtrel o nejakého ministra, člena vlády, člena poslaneckého klubu ...“. Čiže úlohou novinára je písať pozitívne o Slovensku. A basta. Keď jeho teta Vierka koná protizákonne, k čomu sa on prihlási, tak to nás nemá zaujímať. Ak sa príde na jasný a zreteľný prípad pokusu o ukradnutie štyroch miliárd (elektronické mýto), tak novinári majú pozitívne písať o Slovensku. Budíček, súdruh premiér!!! Toto bolo kedysi, ak by ťa to ukájalo, sú ešte miesta, kde to tak je. Nech sa páči, tvoji kamaráti Fidel, alebo Hugo ťa určite radi privítajú.

 

Ďalej vyhlasuje, že ho médiá bezdôvodne očierňujú a škandalizujú. Teda nie len jeho, ale aj celú vládu. Treba komentár? Kedy? Pýtam sa kedy ho bezdôvodne očierňovali? Vie niekto jeden, jediný prípad? Môj názor je, že vzhľadom na prúsery, ktoré táto vláda vyrába, sú médiá príliš mäkké!!! Veď toto bezbrehé rabovanie štátnych peňazí a plazivé inplementovanie myšlienok marxizmu-leninzmu (znárodňovanie, vyvlastňovanie, medzinárodné sprisahanie, bezcharakterní kapitalisti a pod) nemá v Európe obdobu, na takéto spôsoby a názory by mala byť verejná mienka ďaleko citlivejšia!

 

Osobne mi jedno, akí novinári sú. Osobne mi je jedno, aké majú vzdelanie. Zamestnávajú ich súkromné firmy a platy dostávajú od súkromných firiem. Od novinára očakávam, že bude hľadať, špízovať, ňúrať a odhaľovať všetky prasačiny, ktoré robíš spolu s tvojimi riťolezmi. Ak budú robiť toto, je mi jedno kto sú, ako vyzerajú, aké majú vzdelanie a kto ich platí. Lebo len oni majú možnosť strhnúť ti masku z tváre a ukázať ťa nahého, taký aký si naozaj. Na druhej strane mi nie je jedno, aké vzdelanie má minister, kto ho korumpuje, kto ho sponzoruje, kto je za ním. Lebo ty a celý ten aparát parazitických úradníkov dostáva plat z mojich peňazí a z peňazí ostatných poctivo pracujúcich ľudí tejto krajiny. Lebo ty a tvoji ministri by ste tu mali byť na to, aby ste vymysleli také pravidlá a zákony, ktoré nám pomôžu, posunú nás ďalej. Namiesto toho škodíte ľuďom, ekonomike, imidžu tejto krajiny a jediné čo vás zaujíma je, kde sa dá čo ukradnúť! Ak by si bol normálny, tak by ťa zaujímalo hlavne toto. Potom by aj novinári napísali o tebe niečo pozitívne.

 

Naozaj neuveriteľné. Doslova. Nenachádzam správne slová, ako vyjadriť to čo cítim. Už verím, že náš Truhlík trpí duševnou poruchou. Inak sa to nedá vysvetliť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ako o Gorile klamala Anna Bubeníková

Nominantka SDKÚ pôsobila vo Fonde národného majetku devätnásť rokov.

Komentár Petra Schutza

Prezidentka je optimistkou bez dôvodu

Niežeby sa dôvera ku krokom polície i prokuratúry dala rovno vylúčiť.


Už ste čítali?